1:3
2:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - Florbal Exelsior Havířov 4:5
4. Zuzana Kobzová, 18. Nikol Škopková, 26. Nela Škopková, 29. Nikol Škopková - 10. Alexandra Hegingerová, 13. Alexandra Hegingerová, 17. Lucie Kadlecová, 23. Alexandra Hegingerová, 25. Alexandra Hegingerová; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Lucie Chytilová ? - Natálie Bubelová ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:1;
36:00
35:59
Spálené šance pro Ostravu znamenají těsnou prohru. Zápas byl ale ve svižném tempu a vyrovnaný.
35:20
Ostrava hraje oslabení bez golmana.
35:10
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
35:10
Vyloučen hráč Nela Škopková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:10
Ostravská 27 nesouhlasí s verdiktem rozhodčích a koleduje si o vyšší trest.
34:19
Havířov se v oslabení dostává do velkých šancí, ale neproměňuje.
32:50
Velmi důrazná hra hráčky číslo 11 byla rozhodčími po zásluze "odměněna". Jde již o její dnešní druhé vyloučení.
32:37
Vyloučen hráč Kristýna Pokorná družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:06
Szotkowská z půlky zatahuje za bránu soupeře, ale gólmana neošálí.
29:30
Ostrava dále tlačí.
28:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Nikol Škopková, asistoval Zuzana Štrbáková (4:5).
28:28
Havířov má momentálně více ze hry, ale Ostrava dává gól.
27:06
Havířovu se nedaří zkrotit míček.
26:17
Hra se přelívá ze strany na stranu a je v rychlém tempu.
25:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Nela Škopková, asistoval Barbora Žůrková (3:5).
24:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová bez asistence (2:5).
24:00
24:00
22:40
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Tereza Mračková (2:4).
17:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Nikol Škopková, asistoval Zuzana Kobzová (2:3).
16:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Lucie Kadlecová bez asistence (1:3).
12:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Kateřina Holešová (1:2).
12:13
Vyloučen hráč Zuzana Kobzová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:20
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Lucie Kadlecová (1:1).
03:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Zuzana Kobzová, asistoval Veronika Viciánová (1:0).