2:3
2:2
- : -

1. MVIL Ostrava - Florbal Exelsior Havířov 7:7
1. Lukáš Uherek, 2. Daniel Rydvan, 11. Petr Kural, 19. Daniel Rydvan, 22. Daniel Rydvan, 25. Václav Štefek, 29. Kryštof Vašňovský - 3. Jan Warcholek, 3. Petr Martynek, 14. Petr Martynek, 18. Jan Warcholek, 23. Dominik Sikora, 28. Jan Warcholek, 31. Petr Martynek; rozhodčí: Jakub Čermák - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 0 + Jan Kafna 5:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Puzoň ? - Erik Beza ?; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:2;
36:00
35:16
Timeout 1. MVIL Ostrava
33:39
Timeout Florbal Exelsior Havířov
31:57
Vyloučen hráč Jan Kafna družstva 1. MVIL Ostrava na 5 minut za vražení zády.
30:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek bez asistence (7:7).
28:21
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Kryštof Vašňovský z trestného střílení (7:6).
27:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Erik Beza (6:6).
24:27
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Václav Štefek, asistoval Lukáš Uherek (6:5).
24:00
24:00
22:23
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Sikora bez asistence (5:5).
21:15
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Daniel Rydvan, asistoval Filip Puzoň (5:4).
19:43
Vyloučen hráč Petr Skála družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
18:25
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Daniel Rydvan bez asistence (4:4).
17:33
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Václav Baláž (3:4).
13:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Tomáš Blus (3:3).
12:00
12:00
10:58
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Petr Kural, asistoval Daniel Rydvan (3:2).
02:53
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Šimon Myslivec (2:2).
02:37
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Warcholek bez asistence (2:1).
01:21
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Daniel Rydvan, asistoval Petr Kural (2:0).
00:20
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Lukáš Uherek, asistoval David Pisko (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Čermák a Vojtěch Krhovják.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov:
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Jan Kafna, Václav Štefek, Kryštof Vašňovský, Jakub Uherek, Matěj Šlosarčík