2:4
2:2
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - PASKOV SAURIANS 5:6
11. Ondřej Sembol, 17. Ondřej Sembol, 22. Jakub Hronek, 35. André Pavlíček, 36. André Pavlíček - 14. Matěj Sedláček, 15. Vojtěch Daněk, 15. Martin Stibor, 24. Martin Stibor, 29. Matyáš Grzymek, 30. Jakub Onderka; rozhodčí: Lukáš Vaněk - David Zotyka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Nevřela ? - Vít Brož ?; po třetinách: 1:0, 2:4, 2:2;
36:00
35:20
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil André Pavlíček, asistoval Jakub Hronek (5:6).
34:26
Timeout PASKOV SAURIANS
34:26
34:16
Vyloučen hráč David Janecký družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost.
33:07
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
29:09
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Jakub Onderka, asistoval Martin Stibor (3:6).
28:27
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Matyáš Grzymek, asistoval Matěj Sedláček (3:5).
28:27
Matyáš Grzymek po dvacátém samostatném úniku dal konečně gól.
24:00
24:00
23:03
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Martin Stibor, asistoval Vojtěch Daněk (3:4).
21:46
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jakub Hronek bez asistence (3:3).
16:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol, asistoval Jakub Hronek (2:3).
15:00
Trenér Paskova očividně promluvil svým hráčům o pauze do duše.
14:26
14:03
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Vojtěch Daněk, asistoval Martin Stibor (1:2).
13:57
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Matyáš Grzymek (1:1).
12:00
12:00
11:23
Vyloučen hráč Jan Noga družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
10:03
09:26
Vyloučen hráč André Pavlíček družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
08:38
Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA neproměnil Ondřej Sembol.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů PASKOV SAURIANS: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Jan Noga, Martin Stibor, Matěj Sedláček, Filip Tichopád, Petr Novák