1:4
2:2
- : -

SKP Nový Jičín - FBK Frenštát - TJ Slovan Havířov C 4:10
12. Vít Watroba, 16. Vít Watroba, 29. Vít Watroba, 34. Vít Watroba - 6. Martin Beliančín, 7. Jakub Mrózek, 11. David Švrčina, 11. Matěj Smeták, 13. David Švrčina, 17. Matěj Smeták, 18. Vít Morkes, 20. Matěj Smeták, 30. Matěj Smeták, 32. Matěj Smeták; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jaromír Ivan ? - Daniel Chmiel ?; po třetinách: 1:4, 1:4, 2:2;
36:00
33:26
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Vít Watroba, asistoval Robert Horák (4:10).
31:09
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Matěj Smeták, asistoval Lukáš Rada (3:10).
29:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Matěj Smeták, asistoval Josef Badej (3:9).
28:04
27:34
Vyloučen hráč David Švrčina družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:13
Vyloučen hráč Jan Macháč družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
19:51
Timeout SKP Nový Jičín - FBK Frenštát
19:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Matěj Smeták, asistoval Martin Beliančín (2:8).
17:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Vít Morkes, asistoval Matěj Smeták (2:7).
16:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Matěj Smeták, asistoval Jakub Mrózek (2:6).
15:59
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Vít Watroba, asistoval Jan Macháč (2:5).
15:53
Vyloučen hráč Robert Horák družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát na 2 minuty za hrubost.
14:50
Vyloučen hráč Jakub Vahalík družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil David Švrčina, asistoval Matěj Smeták (1:5).
12:00
12:00
11:36
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Vít Watroba, asistoval Radim Lichnovský (1:4).
10:25
10:00
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil David Švrčina, asistoval Martin Beliančín (0:3).
06:28
Vyloučen hráč Petr Macík družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát na 2 minuty za sekání.
06:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Jakub Mrózek, asistoval Vít Morkes (0:2).
05:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Martin Beliančín, asistoval Matěj Smeták (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov C: brankář: Daniel Chmiel; hráči v poli: Lukáš Rada, David Motloch, David Švrčina, Martin Beliančín, Matěj Smeták