2:1
2:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 4:3
21. Hynek Mošna, 29. Matěj Soukup, 42. Šimon Jonáš, 58. Matěj Soukup - 7. Daniel Drobiš, 31. Tomáš Hanák, 51. Tomáš Hanák; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Martin Klán 15 - Vojtěch Graman 10, Kryštof Ernst 11; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň - 7, FBC Štíři České Budějovice - 3
60:00
Komentář trenéra hostů (Jan Králík): Nepřesnosti na obou stranách, o vítězi rozhodlo víceméně štěstí. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Co do úrovně to bylo spíše méně pohledné utkání, o to více bylo osobních soubojů a závarů před brankami. Jsem rád, že jsme tohle utkání urvali morálem a dokázali vyhrát. Děkuji všem.
60:00
59:59
Domácí se statečně ubránili přesile Budějovic.
57:11
Budějovice zkouší štěstí v 6.
57:10
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval David Jánský (4:3).
57:10
Jánský našel Soukupa a ten posílá míček těsně nad nohu brankáře.
55:58
Hosté spálili několik šancí, jejich střídačka se drží za hlavu.
55:11
Löffelmann těsně míjí branku.
50:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Tomáš Brožek (3:3).
50:00
Hostům se podařilo velmi rychle využít početní výhody.
49:29
Vyloučen hráč Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:50
Budějovickým se podařilo rozeznít tyčku branky domácích.
46:22
Střelu v rozehrávce Budějovic se snažil potrestat Hlinovský, ale míček letí vysoko nad branku.
44:45
Třetí třetina se nese ve stejném duchu jako konec té druhé. Můžeme vidět mnoho soubojů, rychlé přelévání hry a šance na obou stranách .
41:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Jonáš, asistoval Matěj Soukup (3:2).
41:26
I vstup do třetí třetiny se domácím vydařil, Jonáš potrestal chybu golmana hostů a opět posouvá Plzeň do vedení.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň - 10, FBC Štíři České Budějovice -8
40:00
39:50
V poslední minutě druhé třetiny se oba týmy snažily ještě navýšit své skóre a dostat se do vedení. Nikdo nebyl úspěšný.
39:16
Povedená akce Mošna na Kuhajdu, tomu ale míček poskočil a nezakončil ideálně.
37:05
Opět pasáž zápasu kde se hra přelévá ze strany na stranu a oba celky se dostávají do šancí.
33:15
Nebezpečná střela od Suchého.
32:47
Střelo hostů tentokrát zaplula přes branku za mantinel.
30:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Dvořák (2:2).
30:23
Hanák přesně trefil míček a změnil jeho směr do branky domácích,
29:04
Povedená akce domácích končící střelou Vlčka.
28:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Tomáš Voříšek (2:1).
28:17
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Ernst družstva FBC Štíři Č. Budějovice
28:17
Soukupovi se podařilo procpat míček za Gramana a dostat domácí poprvé v dnešním utkání do vedení.
27:22
Další povedený zákrok golmana domácích. Rychlý přesun od tyčky k tyčce nedovolil ani střela ani dorážce projít do branky,
25:36
Hrouzek se dostal do úniku po křídle, ale střela mu nesedla a míček končí neškodně v rohu.
23:45
Další minuty druhé části přinesli několik šancí pro obě strany, ale už žádnou gólovou.
20:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Sichinger (1:1).
20:14
Jen 14 vteřin druhé třetiny stačilo domácím, aby srovnali skóre.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: FBŠ SLAVIA Plzeň - 8, FBC Štíři České Budějovice - 7
20:00
19:27
Další povedená střela Příhody od pravého mantinelu.
17:06
Drobišova šance a pohledný zákrok golmana domácích.
16:38
Se střelou Voříška měl golman hostů problémy, ale nakonec ji vyrazil před sebe kde se o ní už postarali obránci.
15:03
Hrouzek se ještě snažil dorazit, ale míček už byl schovaný pod ležícím Klánem.
12:04
Domácím se nepodařilo početní výhodu využít a Budějovice jsou zpět v plném počtu.
10:04
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
09:58
Dobrá střela Morávka, Klán vykopává nohou.
06:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Martin Novák (0:1).
06:13
Střela Drobiše od mantinelu prošla Klánovi za záda a otevřela skóre dnešního zápasu.
05:07
Domácí svědomitě brání a Budějovický tým se ještě nedostal k žádné nebezpečné střele.
04:38
Vyloučen hráč David Příhoda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:58
Příhoda se vytočil od mantinelu a vystřelil, jeho střela mířila do horního rohu, Graman si ale poradil a poslal svůj tým do protiútoku.
00:59
První minuta byla hlavně v režii domácího týmu a byla zakončená solidní střelou.
00:01
Vítám vás u onlinu z dnešního svátečního kola KB ligy juniorů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Tomáš Brožek, Martin Novák, Daniel Drobiš, Dominik Konopa, Tomáš Hanák
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Klán; hráči v poli: Filip Sichinger, David Příhoda, Ondřej Kuhajda, Ondřej Hlinovský, Hynek Mošna