1:1
0:2
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 3:7
12. David Heczko, 12. Jakub Czernek, 16. Daniel Beneš - 1. Kristián Kováč, 2. Daniel Beneš, 4. Vít Lestyan, 6. Vít Lestyan, 22. Samuel Alter, 28. Vít Lestyan, 32. Daniel Beneš; rozhodčí: Vojtěch Marszalek - Lukáš Pilarik; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; zásahy brankářů: Rostislav Rychlik ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 2:4, 1:1, 0:2;
36:00
31:52
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Daniel Beneš, asistoval Pavel Kubla (3:7).
30:40
Vyloučen hráč Viktor Mucha družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
27:36
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Samuel Alter (3:6).
24:00
24:00
21:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Samuel Alter, asistoval Pavel Kubla (3:5).
20:35
Vyloučen hráč Adam Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
15:30
Vlastní branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Daniel Beneš (3:4).
12:00
12:00
11:14
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jakub Czernek, asistoval David Životský (2:4).
11:01
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil David Heczko, asistoval Alexandr Doleček (1:4).
05:41
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Adam Szarowski (0:4).
03:30
02:56
Vyloučen hráč Jakub Czernek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
01:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Daniel Beneš, asistoval Kristián Kováč (0:2).
00:23
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Kristián Kováč, asistoval Samuel Alter (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Marszalek a Lukáš Pilarik.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Tomáš Macurák, Daniel Beneš, Samuel Alter, Pavel Kubla, Vít Lestyan