0:3
1:1
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - FbK Kostelec nad Orlicí 3:6
4. Jakub Šimůnek, 11. Jakub Šimůnek, 45. Petr Hubáček - 2. Jakub Rajnštajn, 8. David Janeček, 19. David Janeček, 22. Petr Černohorský, 29. Adam Jiruška, 40. Vítězslav Chmelař; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 5:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Maxim Adami 21 - Rudolf Fenyk 20; po třetinách: 2:2, 0:3, 1:1;
45:00
44:00
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček, asistoval Jakub Šimůnek (3:6).
42:09
Vyloučen hráč Kamil Horný družstva FbK Kostelec nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
39:55
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Vítězslav Chmelař, asistoval Petr Černohorský (2:6).
37:40
Vyloučen hráč Bohumil Plíšek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za vražení zády.
35:30
Vyloučen hráč Jan Šťásek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
28:38
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Vítězslav Chmelař (2:5).
25:27
Vyloučen hráč Marek Potůček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra na zemi.
23:25
Vyloučen hráč Jan Šťásek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
21:50
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Petr Černohorský, asistoval Adam Jiruška (2:4).
21:09
Vyloučen hráč Jakub Šimůnek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
18:43
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil David Janeček, asistoval Adam Jiruška (2:3).
15:00
15:00
10:07
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Šimůnek, asistoval Lukáš Dohnal (2:2).
09:46
Vyloučen hráč David Janeček družstva FbK Kostelec nad Orlicí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:26
Vyloučen hráč Vítězslav Chmelař družstva FbK Kostelec nad Orlicí na 2 minuty za hra na zemi.
07:09
03:48
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Šimůnek, asistoval Pavel Knajfl (1:1).
01:15
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jakub Rajnštajn, asistoval Jan Johanovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Kostelec nad Orlicí:
00:00
Line-up domácích FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Maxim Adami; hráči v poli: Štěpán Fojtík, Vojtěch Fejfar, Petr Hubáček, Pavel Knajfl, Jakub Šimůnek