2:0
1:0
- : -

KM automatik FBK Jičín - FBŠ Všestary B 6:0
1. Tomáš Valkoun, 11. Petr Dlouhý, 14. Tomáš Matys, 19. Tomáš Matys, 21. Jan Klamrt, 34. Jan Štál; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Kraušner 8 - Jaromír Žák 26; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:0;
45:00
41:07
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
33:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Daniel Taneček (6:0).
30:00
30:00
21:00
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
20:50
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Klamrt, asistoval Tomáš Valkoun (5:0).
18:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Petr Dlouhý (4:0).
15:52
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za hrubost.
15:52
Vyloučen hráč František Novák družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
13:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Michal Schreier (3:0).
12:06
Vyloučen hráč Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
10:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Tomáš Matys (2:0).
00:26
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval František Novák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Jan Jonáš, Michael Voltr, Otto Suchomel, Jan Hrdlička, Josef Janeček