1:1
4:1
- : -

FBŠ Všestary B - FbC Sokol Předměřice n/L 6:3
2. Miloš Macháček, 20. Miloš Macháček, 35. Vít Svoboda, 40. Vít Svoboda, 42. Vít Svoboda, 45. Vít Svoboda - 10. Bohumil Plíšek, 20. Štěpán Fojtík, 38. Tomáš Smetana; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jaromír Žák 18 - Maxim Adami 19; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:1;
45:00
44:48
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Daniel Moravec (6:3).
44:41
Vyloučen hráč Marek Potůček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra rukou.
41:58
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Miloš Macháček (5:3).
39:21
37:08
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Tomáš Smetana, asistoval Petr Hubáček (3:3).
36:24
Trestné střílení družstva FBŠ Všestary B neproměnil Michael Voltr.
34:29
30:00
30:00
20:12
Vyloučen hráč Jan Jonáš družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
19:34
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Štěpán Fojtík, asistoval Lukáš Dohnal (2:2).
19:21
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloš Macháček, asistoval Jan Volenec (2:1).
17:43
Vyloučen hráč Jan Jonáš družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
13:26
Trestné střílení družstva FbC Sokol Předměřice n/L neproměnil Lukáš Dohnal.
09:03
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Filip Kořínek (1:1).
01:45
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloš Macháček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Maxim Adami; hráči v poli: Štěpán Fojtík, Vojtěch Fejfar, Tomáš Smetana, Petr Hubáček, Dominik Trunec
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Jan Jonáš, Michael Voltr, Otto Suchomel, Jan Hrdlička, Josef Janeček