0:0
0:8
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - Florbal Primátor Náchod B 1:11
5. Vít Miler - 1. Henrich Klimeš, 8. David Kocián, 14. David Kocián, 33. Jakub Divišek, 36. Henrich Klimeš, 37. Henrich Klimeš, 40. Aleš Kaválek, 42. František Donaj, 43. Jakub Divišek, 44. Jakub Divišek, 45. Henrich Klimeš; rozhodčí: Martin Volf - Daniel Jireček; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Martin Kočí 14, Jiří Alexij -2 - Matěj Stuchlík 8; po třetinách: 1:3, 0:0, 0:8;
45:00
44:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Henrich Klimeš, asistoval František Donaj (1:11).
43:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Divišek, asistoval Aleš Kaválek (1:10).
42:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Divišek, asistoval František Donaj (1:9).
42:33
Vyloučen hráč Miroslav Slezák družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
41:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil František Donaj, asistoval Henrich Klimeš (1:8).
39:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Jakub Divišek (1:7).
36:57
Timeout TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
36:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Henrich Klimeš, asistoval Filip Pajkrt (1:6).
36:57
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Alexij družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
35:21
32:29
32:09
Vyloučen hráč Matěj Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
17:23
Timeout Florbal Primátor Náchod B
16:29
Vyloučen hráč Dominik Sukup družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Kocián, asistoval Aleš Kaválek (1:3).
07:04
04:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Vít Miler bez asistence (1:1).
01:11
Vyloučen hráč Jakub Divišek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
00:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Volf a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: Vojtěch Prouza, Jakub Bydžovský, Henrich Klimeš, František Donaj, Filip Pajkrt