3:2
3:0
- : -

FbC Hradec Králové B - FBC Trutnov (DTJ) 6:3
20. Ondřej Vykydal, 22. Matěj Mikšovský, 24. Dalibor Vlášek, 39. Ondřej Vykydal, 41. Ondřej Vykydal, 44. Jan Čihák - 4. Ondřej Šanda, 25. Ondřej Šanda, 26. Jan Valášek; rozhodčí: Martin Volf - Daniel Jireček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Tomáš Marek 24 - Vojtěch Škvrna 32; po třetinách: 0:1, 3:2, 3:0;
45:00
43:30
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jan Čihák, asistoval Lukáš Čubirka (6:3).
43:02
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
40:31
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Vykydal, asistoval Dalibor Vlášek (5:3).
38:39
32:34
Vyloučen hráč Martin Nejezchleba družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
25:35
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jan Valášek, asistoval Marek Matěják (3:3).
24:23
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Ondřej Šanda, asistoval Michal Strnad (3:2).
23:47
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Dalibor Vlášek bez asistence (3:1).
21:17
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Dalibor Vlášek (2:1).
19:42
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Vykydal bez asistence (1:1).
15:00
15:00
03:16
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Ondřej Šanda, asistoval Matěj Strnad (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Volf a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ):
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: Tomáš Marek; hráči v poli: Lukáš Čubirka, Ondřej Vykydal, Matěj Mikšovský, Dalibor Vlášek, Adam Fiedler