6:1
6:3
- : -

FBC Hvězdy Česká Skalice - FbC Hradec Králové B 15:8
1. Jan Kopecký, 5. Martin Maršík, 10. Jan Kopecký, 16. Jan Kopecký, 16. Michal Fidler, 17. Jakub Brejcha, 18. Jan Kopecký, 24. Michal Fidler, 29. Jan Kopecký, 36. Martin Maršík, 37. Štěpán Prušinovský, 39. Jan Kopecký, 41. Michal Fidler, 44. Jan Kopecký, 45. Jiří Hrabík - 6. Jakub Černý, 12. Ondřej Vykydal, 14. Vojtěch Koudela, 15. Jakub Černý, 22. Ondřej Vykydal, 31. Vojtěch Krejčí, 40. Vojtěch Koudela, 45. Jan Čihák; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Tomáš Hamáček 12, Jakub Knittel 15 - Tomáš Marek 29; po třetinách: 3:4, 6:1, 6:3;
45:00
44:45
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jan Čihák, asistoval Vojtěch Krejčí (15:8).
44:38
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jiří Hrabík z trestného střílení (15:7).
44:30
Vyloučen hráč Jakub Brejcha družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za hrubost.
43:13
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jan Kopecký, asistoval Michal Fidler (14:7).
40:48
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler, asistoval Jan Kopecký (13:7).
39:28
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Jakub Černý (12:7).
38:04
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jan Kopecký bez asistence (12:6).
36:20
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Štěpán Prušinovský, asistoval Martin Maršík (11:6).
35:24
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Martin Maršík, asistoval Jiří Hrabík (10:6).
30:47
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Krejčí, asistoval Ondřej Vykydal (9:6).
30:00
30:00
28:43
23:45
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler, asistoval Jakub Knittel (8:5).
22:53
Vyloučen hráč Martin Maršík družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
21:09
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Vykydal, asistoval Daniel Hládek (7:5).
20:29
Vyloučen hráč Štěpán Prušinovský družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za špatné střídání.
17:37
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jakub Brejcha (7:4).
16:55
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jakub Brejcha bez asistence (6:4).
15:36
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler bez asistence (5:4).
15:21
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jan Kopecký, asistoval Pavel Dostál (4:4).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Knittel družstva FBC Hvězdy Česká Skalice
15:00
15:00
14:07
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jakub Černý, asistoval Lukáš Čubirka (3:4).
13:47
11:43
09:12
05:01
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jakub Černý, asistoval Ondřej Vykydal (2:1).
04:18
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Martin Maršík bez asistence (2:0).
00:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B: brankář: Tomáš Marek; hráči v poli: Vojtěch Koudela, Daniel Hládek, Lukáš Čubirka, Ondřej Vykydal, Vojtěch Krejčí