2:2
0:3
- : -

FbC Hradec Králové C - Sokol Pardubice C - MŽ 2:5
3. Patrik Ježek, 3. Jakub Nerad - 6. Ota Černohorský, 6. Lukáš Strnádek, 15. Adam Černý, 19. Ota Černohorský, 22. Matyáš Gilar; rozhodčí: Tomáš Knejp - František Strouhal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Michal Malý 7 - David Nermuť 3; po třetinách: 2:2, 0:3;
24:00
21:15
Branku družstva Sokol Pardubice C - MŽ vstřelil Matyáš Gilar, asistoval Jakub Dospěl (2:5).
19:16
Vyloučen hráč Adam Černý družstva Sokol Pardubice C - MŽ na 2 minuty za nesportovní chování.
18:15
Branku družstva Sokol Pardubice C - MŽ vstřelil Ota Černohorský bez asistence (2:4).
17:12
Timeout FbC Hradec Králové C
14:03
Branku družstva Sokol Pardubice C - MŽ vstřelil Adam Černý bez asistence (2:3).
12:00
12:00
05:48
Branku družstva Sokol Pardubice C - MŽ vstřelil Lukáš Strnádek, asistoval Adam Černý (2:2).
05:05
02:37
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Nerad, asistoval Ondřej Binar (2:0).
02:04
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Patrik Ježek, asistoval Jakub Vašata (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a František Strouhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice C - MŽ:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové C: brankář: Michal Malý; hráči v poli: Jakub Nerad, Ondřej Podloucký, Adam Karlík, Ondřej Felgr, David Soukup