3:0
4:1
- : -

Orel Přelouč - FBŠ Všestary 7:1
3. Maxmilián Čapek, 5. Daniel Pirožek, 6. Patrik Steklý, 13. Justýna Kosinová, 15. Maxmilián Čapek, 19. Maxmilián Čapek, 21. Filip Havrda - 24. Jan Diviš; rozhodčí: Tomáš Knejp - František Strouhal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Dejdar ? - Daniel Bárta ?; po třetinách: 3:0, 4:1;
24:00
23:34
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Diviš, asistoval David Kratochvíl (7:1).
20:17
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Filip Havrda, asistoval Michal Vagner (7:0).
18:03
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek bez asistence (6:0).
14:00
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek, asistoval Martin Landsmann (5:0).
12:50
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Justýna Kosinová, asistoval Filip Havrda (4:0).
12:00
12:00
08:39
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
05:53
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Patrik Steklý bez asistence (3:0).
04:32
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Daniel Pirožek, asistoval Tomáš Křinka (2:0).
02:59
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a František Strouhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Daniel Bárta; hráči v poli: Jakub Čihák, Martin Vlastník, Jan Diviš, Jakub Kopecký, Tom Sláma