1:2
1:2
- : -

ŽSK Třemošnice - FTC Vysoké Mýto 2:4
6. Tomáš Radil, 17. Štěpán Řepa - 5. Vojtěch Novák, 7. David Špaček, 14. Tomáš Macháček, 17. Petr Jeřábek; rozhodčí: Adam Drahoš - Jan Vácha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Benda ? - Adam Rozlivka ?; po třetinách: 1:2, 1:2;
24:00
19:11
Vyloučen hráč Daniel Marek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Jeřábek, asistoval Michael Drahoš (2:4).
16:00
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Štěpán Řepa, asistoval Tadeáš Oswald (2:3).
13:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček, asistoval Zdeněk Kyndl (1:3).
12:00
12:00
06:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Špaček, asistoval Petr Jeřábek (1:2).
05:03
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tomáš Radil, asistoval Roman Petrus (1:1).
04:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jakub Poláček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Drahoš a Jan Vácha.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Tomáš Benda; hráči v poli: Daniel Marek, Tadeáš Oswald, Radek Brynych, Roman Petrus, Tomáš Radil