1:0
3:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FBC SION - DDM Nová Generace 4:0
10. Petr Hroch, 18. Tomáš Jarolímek, 18. Jiří Lhotský, 22. Pavel Hroch; rozhodčí: Michal Sotona - Kateřina Koucká; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kučera ? - Daniel Paar ?; po třetinách: 1:0, 3:0;
24:00
21:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Hroch, asistoval Miroslav Nepraš (4:0).
19:54
Vyloučen hráč Tomáš Jarolímek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Pavel Hroch (3:0).
17:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Jarolímek bez asistence (2:0).
12:00
12:00
09:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hroch, asistoval Jiří Lhotský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Sotona a Kateřina Koucká.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Daniel Paar; hráči v poli: Martin Cupal, Michal Doubek, Jan Široký, Filip Anderle, Leoš Bárta
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jakub Kučera; hráči v poli: Jiří Lhotský, Matěj Schöniger, Adam Průša, Petr Hroch, Tomáš Jarolímek