0:2
1:2
- : -

Orel Přelouč - TJ Sokol Dvůr Králové nL 1:5
38. Radek Mareš - 5. Stanislav Karban, 20. Martin Heřmanský, 23. Martin Heřmanský, 43. Václav Vachek, 45. Petr Janíček; rozhodčí: Vojtěch Typl - Daniel Ondráček; vyloučení: 5:7; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Tomáš Udatný 14 - David Stibor 46; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:2;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině - Orel Přelouč 15, Dvůr Králové nL - 7
44:26
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Michal Krejcar (1:5).
42:46
Vyloučen hráč Radim Křinka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
42:33
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
42:33
Timeout Orel Přelouč
42:33
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Václav Vachek, asistoval Martin Teuber (1:4).
37:07
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radek Mareš bez asistence (1:3).
37:07
Po skoro 40 minutách hry prostřeluje fantoma ze Dvora Radek Mareš a je zaděláno na drama. Platí klasické pravidlo nedáš dostneš..
36:04
Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL neproměnil Václav Vachek.
36:04
No tak to klobouk. Stibor vyrazil balonek za kasu, vyběhl z brány a před dotírajícím hráčem Přelouče balonek odkopl. Na středu ho sebral jeho spoluhráč a byl faulován. byli jsme svědky trestného střílení, které proměněno nebylo
34:26
Stibor pokračuje ve skvělém výkonu v dnešním utkání...Jako golmanka tleskám :)
30:00
30:00
29:59
Střely ve 2. třetině - Orel Přelouč 18, Dvůr Králové nL - 5
28:03
Vyloučen hráč Martin Heřmanský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
27:24
Vyloučen hráč Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
26:00
25:22
Vyloučen hráč Miloš Kot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
23:21
22:14
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Heřmanský bez asistence (0:3).
22:14
Jak říkám, Přelouč pořád tlačí a má mraky gólových šancí, Stibor ale chytá fantasticky a Dvůr dává branky. Druhou branku v utkání přidává Martin Heřmanský, který obíhá branku a zasouvá za tyč
20:00
Přelouč je sice v utkání herně lepší, proti ní ale stojí skvělý David Stibor, který ničí střelce Orlů. Dvůr je nicméně efektivnější a z nabízených šancí neomylně trestá
19:55
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Heřmanský, asistoval Petr Janíček (0:2).
19:47
Vyloučen hráč Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:59
Střely po 1.třetině - Orel Přelouč 14, Dvůr Králové nL 7
14:27
Vyloučen hráč Daniel Pitřík družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
12:31
11:18
06:27
Vyloučen hráč Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za blokování hokejky.
04:11
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Stanislav Karban, asistoval Václav Vachek (0:1).
02:05
Vyloučen hráč Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.