2:3
3:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ 7:7
1. Vojtěch Murín, 12. Ondřej Chwalek, 13. Aleš Gobel, 16. Marek Zabral, 30. Martin Tomek, 31. Jan Lis, 36. Jakub Homola - 3. Radovan Kufa, 8. Matyáš Stoklasa, 13. František Pavlík, 21. Jonáš Borovský, 23. Petr Laco, 28. Jonáš Borovský, 32. František Pavlík; rozhodčí: Jakub Litschmann - Jakub Neděla; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Staněk ? - Jan Hejhal ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 3:2;
36:00
35:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Jakub Homola, asistoval Petr Polášek (7:7).
34:24
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
32:27
Vyloučen hráč Šimon Toška družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:26
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ
31:26
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil František Pavlík, asistoval Radovan Kufa (6:7).
30:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Jan Lis, asistoval Aleš Gobel (6:6).
29:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Martin Tomek, asistoval Marek Zabral (5:6).
27:54
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Jonáš Borovský, asistoval František Pavlík (4:6).
25:42
Vyloučen hráč Jonáš Dej družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Petr Laco, asistoval Šimon Toška (4:5).
20:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Jonáš Borovský, asistoval Daniel Škrobánek (4:4).
15:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral bez asistence (4:3).
12:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Aleš Gobel, asistoval Jonáš Dej (3:3).
12:19
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil František Pavlík bez asistence (2:3).
12:00
12:00
11:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Ondřej Chwalek, asistoval Jonáš Dej (2:2).
07:42
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Matyáš Stoklasa bez asistence (1:2).
02:19
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Radovan Kufa bez asistence (1:1).
00:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Vojtěch Murín, asistoval Petr Polášek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Litschmann a Jakub Neděla.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Martin Staněk; hráči v poli: Matěj Vrátný, Jakub Homola, Ondřej Chwalek, Lukáš Jež, Šimon Klubal