2:0
- : -
Sokol Rudná

FBC Texas Longhorns - Sokol Rudná 7:6pn
7. Josef Adamík, 10. Martin Vichnar, 10. Václav Cihla, 19. Martin Vichnar, 39. Martin Vichnar, 45. Martin Vichnar, N Josef Adamík - 5. Lukáš Jeníček, 7. David Karel, 7. Adam Pivoňka, 14. Adam Pivoňka, 16. Marek Cihelka, 19. Lukáš Jeníček; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:3 + David Karel 5 + OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Šimůnek ? - Petr Holý ?; po třetinách: 3:4, 1:2, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč Josef Adamík a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč Martin Špaček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč Martin Vichnar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč Lukáš Jeníček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč Jiří Petr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč Adam Pivoňka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč Josef Adamík a vstřelil gól.

45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:56
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Martin Vichnar, asistoval Petr Novickij (6:6).
43:46
Vyloučen hráč David Karel družstva Sokol Rudná na 5 minut za bránění ve hře.
43:46
Vyloučen hráč David Karel družstva Sokol Rudná - osobní trest.
38:40
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Martin Vichnar, asistoval David Musil (5:6).
30:00
30:00
27:20
Vyloučen hráč Martin Vichnar družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
26:41
Vyloučen hráč Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
20:54
Vyloučen hráč Martin Tuček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
18:18
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Martin Vichnar, asistoval Ladislav Hrma (4:6).
18:00
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Lukáš Jeníček, asistoval Martin Špaček (3:6).
15:18
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Cihelka, asistoval Marek Hluchý (3:5).
15:00
15:00
13:55
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Marek Hluchý (3:4).
09:58
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Václav Cihla, asistoval Tomáš Spurný (3:3).
09:30
06:43
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Josef Adamík, asistoval Robert Keil (1:3).
06:33
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Martin Špaček (0:3).
06:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil David Karel, asistoval Marek Cihelka (0:2).
04:51
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Lukáš Jeníček, asistoval Adam Pivoňka (0:1).