1:0
- : -
- : -

FC Bučis Team - Floorball Club FALCON 2:4
11. Filip Čáka, 19. Jan Wald - 1. Vojtěch Řádek, 2. Jakub Škrdla, 3. Michael Novák, 6. David Budáč; rozhodčí: Jan Chuděj - Jiří Pochop; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Marek Juna ?, Samuel Stárek ? - Michal Novák ?; po třetinách: 1:4, 1:0, -:-;
26:30
Vyloučen hráč Michael Novák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
21:29
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:57
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Wald bez asistence (2:4).
15:00
15:00
10:09
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Filip Čáka, asistoval Michael Šiška (1:4).
05:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Budáč, asistoval Jakub Škrdla (0:4).
02:20
Střídání brankáře. Nový brankář Samuel Stárek družstva FC Bučis Team
02:19
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Michael Novák, asistoval Josef Dalibor (0:3).
01:07
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (0:2).
00:07
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Chuděj a Jiří Pochop.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Patrik Koníček, Petr Nejedlý, Vojtěch Řádek, Jakub Škrdla, David Budáč