3:5
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha B - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 7:9
3. Michael Řehák, 15. Kryštof Plicka, 18. Lukáš Veber, 18. Jan Kos, 21. Pavel Weiss, 35. Kryštof Plicka, 42. Jan Josef Brychta - 3. Marek Fryš, 11. Filip Prokeš, 11. Kryštof Maňour, 16. Kryštof Maňour, 19. Marek Fryš, 22. Marek Fryš, 22. Patrik Studenovský, 26. Patrik Studenovský, 41. Michael Svatoš; rozhodčí: Jan Chuděj - Jiří Pochop; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Pauček ? - Jan Buzík ?; po třetinách: 2:3, 3:5, 2:1;
45:00
43:35
Vyloučen hráč Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za vražení zády.
41:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Tomáš Jílek (7:9).
40:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Svatoš, asistoval Kryštof Maňour (6:9).
34:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Kryštof Plicka, asistoval Pavel Weiss (6:8).
30:00
30:00
25:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Studenovský, asistoval David Vít (5:8).
21:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Studenovský, asistoval Richard Marek (5:7).
21:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Marek Fryš bez asistence (5:6).
20:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Pavel Weiss, asistoval Kryštof Plicka (5:5).
18:29
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Marek Fryš, asistoval Tomáš Kuzma (4:5).
17:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Kos, asistoval Adam Šimek (4:4).
17:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Lukáš Veber, asistoval Tomáš Jílek (3:4).
15:20
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Marek Fryš (2:4).
15:00
15:00
14:27
13:03
Vyloučen hráč Dalibor Borovička družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
10:35
10:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Prokeš, asistoval Štěpán Vácha (1:2).
02:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Marek Fryš, asistoval Kryštof Maňour (1:1).
02:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Michael Řehák, asistoval Tadeáš Knapp (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Chuděj a Jiří Pochop.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha B: brankář: Jan Pauček; hráči v poli: Jan Gregor, Kryštof Plicka, Lukáš Veber, Tomáš Jílek, Pavel Weiss