3:3
1:4
- : -

Floorball Club FALCON - ACEMA Sparta Praha B 7:9
8. Vojtěch Řádek, 10. Vojtěch Řádek, 12. Jakub Škrdla, 22. Jakub Škrdla, 28. Jakub Škrdla, 29. Vojtěch Řádek, 38. Jakub Škrdla - 1. Pavel Weiss, 11. Tomáš Jílek, 20. Tomáš Jílek, 26. Lukáš Dubský, 29. Jan Josef Brychta, 32. Pavel Weiss, 36. Jan Gregor, 37. Lukáš Veber, 37. Michael Řehák; rozhodčí: David Hertz - Daniel Přibil; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Václav Paukner ? - David Klusáček ?; po třetinách: 3:2, 3:3, 1:4;
45:00
43:40
Timeout Floorball Club FALCON
37:23
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla bez asistence (7:9).
36:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Michael Řehák, asistoval Adam Šimek (6:9).
36:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Lukáš Veber, asistoval Pavel Weiss (6:8).
35:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Gregor, asistoval Kryštof Plicka (6:7).
31:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Pavel Weiss, asistoval Tomáš Jílek (6:6).
30:00
30:00
29:32
Vyloučen hráč Michael Novák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
28:42
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek bez asistence (6:5).
28:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Adam Šimek (5:5).
27:06
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (5:4).
25:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Jan Kos (4:4).
21:17
21:16
Vyloučen hráč Lukáš Veber družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
20:31
Vyloučen hráč Michael Řehák družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.
19:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Tomáš Jílek, asistoval Pavel Weiss (3:3).
15:00
15:00
11:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Petr Nejedlý (3:2).
10:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Tomáš Jílek, asistoval Kryštof Plicka (2:2).
09:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Patrik Koníček (2:1).
09:03
Vyloučen hráč Tadeáš Knapp družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
07:02
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval David Budáč (1:1).
00:45
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Daniel Přibil.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha B: brankář: David Klusáček; hráči v poli: Jan Gregor, Kryštof Plicka, Lukáš Veber, Tomáš Jílek, Pavel Weiss
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Václav Paukner; hráči v poli: Petr Nejedlý, Vojtěch Řádek, Jakub Škrdla, David Budáč, Patrik Koníček