2:1
0:3
- : -

Lhokamo Panthers Praha F - FBC Blue Horses B 3:4
12. Martin Koubík, 16. Emil Todorov, 17. Tomáš Zelinka - 16. Stanislav Lepič, 27. Tomáš Kaleta, 34. Michal Čermák, 36. Lukáš Müller; rozhodčí: Jan Hrubín - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Vambera ? - Václav Liebezeit ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:3;
36:00
35:15
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Lukáš Müller, asistoval Michal Čermák (3:4).
35:15
Lhokamo po timeoutu inkasuje smolnou branku.
33:23
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Michal Čermák bez asistence (3:3).
33:23
Situace se tu přiostřuje když hostí vyrovnávají skóre.
28:00
Hráči podávají spektakulární výkony srovnatelné se Superligou. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout pompézní výkon domácího gladiátora a legendy klubu Tomáše Zelinky.
26:24
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Tomáš Kaleta, asistoval Daniel Bradáč (3:2).
25:00
Hra mnohdy připomíná situaci na bitevním poli.
24:00
24:00
23:45
Princ Jaroslav Zádrapa musel po nevybíravém zákroku ukončit své působení v tomto zápase.
19:00
Hráč domácích Karel Hlinka udivuje diváky svým florbalovým umem.
16:43
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Karel Hlinka (3:1).
16:43
Tomáš Zelinka chladnokrevně zakončuje a gólman loví merunu z brány.
15:47
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Stanislav Lepič, asistoval Tomáš Kaleta (2:1).
15:40
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Emil Todorov, asistoval Tomáš Vambera (2:0).
15:00
Zápasu přihlíží úctyhodní dva diváci.
14:10
I hosté se pokouší o vsítění gólu, ale už několikrát si vylámali zuby na bezchybném gólmanovi domácích.
12:01
Máme zahájeno u druhou třetinu, a Lhokamo se ujímá míčku a chce navýšit své vedení.
12:00
12:00
Lhokamo zaslouženě vede po první periodě.
12:00
11:55
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Martin Koubík, asistoval Šimon Todorov (1:0).
11:55
Výborně zahraná standartka vynesla Lhokamo do vedení. TODOROV nabil KOUBÍKOVI a ten s jistotou skóroval.
11:15
Aleš Vambera neskutečně podržel svůj tým, když vykryl tři nebezpečné střely na svou branku.
09:50
Martin Koubík po přihrávce Šimona Todorova byl v šanci, jeho beckhand ale minul branku.
07:05
Hráči Panthers to roztáčí jako na tanečním parketu.
04:59
Koňům poskakovala kulička po brankovišti , brankář ji ale zkrotil.
04:25
Lhokamo teď ve velké šanci po standartce z rohu, golman však chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hrubín a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Blue Horses B:
00:00
Line-up domácích Lhokamo Panthers Praha F:
00:00
Vítáme vás zna online přenosu z radlické arény. V druhém utkání deváteho kola PHaSČ třídy mužů, kde se střetnou týmy Lhokamo Panthers Praha F a FBC Blue Horses B