3:1
6:1
- : -

FBC Draci Říčany - FbŠ Bohemians B 9:3
19. David Tománek, 20. Matyáš Pros, 22. Jakub Blažek, 27. Matyáš Pros, 29. Jakub Blažek, 32. Jakub Blažek, 32. David Tománek, 33. Tomáš Zicha, 35. Vítězslav Špok - 9. Oldřich Pliska, 14. Lukáš Pavlík, 31. Zdeněk Patočka; rozhodčí: Jan Tůma - Daniel Přibil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: František Lerch ? - Štěpán Martin ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 6:1;
36:00
35:29
Vyloučen hráč Lukáš Humlach družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání.
35:03
Vyloučen hráč Vít Hlaváček družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hra rukou.
34:17
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval David Tománek (9:3).
32:51
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Zicha bez asistence (8:3).
31:52
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek bez asistence (7:3).
31:48
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Blažek, asistoval Matyáš Pros (6:3).
30:24
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Zdeněk Patočka, asistoval Jan Sýkora (5:3).
28:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Blažek bez asistence (5:2).
26:16
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Jakub Blažek (4:2).
24:00
24:00
21:41
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Blažek bez asistence (3:2).
19:57
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Vítězslav Špok (2:2).
18:54
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Vítězslav Špok (1:2).
18:23
Vyloučen hráč Dominik Bohuslav družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hra rukou.
13:01
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Pavlík, asistoval Martin Janoušek (0:2).
12:00
12:00
08:07
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Oldřich Pliska, asistoval Zdeněk Patočka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Tůma a Daniel Přibil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B:
00:00
Line-up domácích FBC Draci Říčany: brankář: František Lerch; hráči v poli: Matyáš Pros, Jakub Blažek, Lukáš Humlach, Marek Jirků, Filip Nevický