1:2
1:1
- : -

FAT PIPE Traverza Chodov - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 3:6
5. Teodor Jarý, 14. Jan Prokop, 25. Adam Vařil - 1. Petr Novotný, 4. Šimon Mlynář, 6. Jan Čarnogurský, 22. Tomáš Humpolák, 23. Patrik Mrázek, 26. Marek Vácha; rozhodčí: Jan Tůma - Daniel Přibil; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Maurenc ?, Josef Novák ? - Lukáš Mareš ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:1;
36:00
35:20
Závěr zápasu stále nahoru dolu, jak v Ostravě v dolech... Humpolák tradičně s turbem sprint až do brány, ale nepřelstil golmana a Janeček pak ukázal zkušenosti i v obraně a zahasil akcičku... a chodovská střídačka tady pokřikuje něco o faulech a vyloučeních prostě žádná nuda
34:14
Za to Brož v učebnici nalistoval nějakou tajnou kapitolu s triky a kličkami a předvedl fejkovou kličku, že by i strýček příhoda mohl závidět
33:50
Štěstíčku musíš jít naproti, Chodov trefuje břevno
32:40
Kolín pravděpodobně ve škole přeskočil lekci o napadání a Chodov v klidu drží míček v oslabení na vlastních hokejkách
31:46
Vyloučen hráč Stanislav Lamoš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:46
Kolín má výhodu přesilové hry, tak uvidíme, jestli to konečně bude výhoda pro útočící tým, zatím tomu tak v zápase moc nebylo
31:34
Zpracování penisem? I tohle se nám tady děje... featuring by Mrázek
31:00
Ninja LeXuan přiivezl na ukázku kličku z dovozu, ale u spoupeře nenašel pochopení, máme tady takový lehčí faulíček, prý kličkovat se nám tady nebude
30:33
Chodov nebezpečně kombonuje, tenhle příběh ještě nekončí
29:58
Šimon Mlynář namlel pytel mouky i chodovského útočníka
28:34
Janeček mladejm klukům ukázal, jak se to dělá, když střílíš, tak střílíš, a když se kácí les, tak lítaj třísky, míčky i hokejky
26:50
Humpolák rychlostí blesku dolétl k bráně, těsně nevsítil, zato se luxusně prolétl a dopadl na značku 3 metry a 22 centimetrů, snad koleno přežije, první záběry nevypadaly pěkně
25:39
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Marek Vácha, asistoval Lukáš Mareš (3:6).
25:39
Mareš si řekl, že už bylo dost toho pinkání, tak prostě vyhodil míček, že by se za to nemusela stydět ani Špotáková a Vácha nabídkou nepohrdl a uklízí míček krásně z první bekhendem do sítě a běží třináct vítězných koleček na oslavu
24:44
Kdyby měl zapisovatel čtrnáct rukou, tak by napsal osm milionu stránek, kolik se toho teď děje na hřišti a pro fanoušky bojovek i trocha krve
24:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Adam Vařil, asistoval Teodor Jarý (3:5).
22:40
Mareš v kolínské bráně zatím jistota a závora, není to zadarmo, hráči Chodova taky umí pustit nějakou tu švestičku
22:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Patrik Mrázek, asistoval Jan Vobořil (2:5).
22:10
Vobořil si nejdříve v obraně promluvil s chodovským útočníkem, dyť sme lidi, dyť se domluvíme, vysvětlil, že je lepší, když bude mít míček Kolín, pak brejček dva na jednoho a dobrý den Mrázek ven a míček dovnitř, dobrého plná náruč, Kolín zvyšuje vedení
21:36
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Tomáš Mlynář (2:4).
21:36
Kolín nejdříve libově potočil kuličku z útoku na obranu, prostě akce jakou chceš, vyplynula z toho rozehrávka po faulu a humpolák už věděl co v takové s míčkem, prostě vystřel nad nohu k tyči a dej gól, do žákovské dáváme sluníčko a hvězdičku
19:45
Čarnogurský se toho nebojí, v obraně zaklel dva útočníky
18:17
Podle počtu dorostenek kolem hřiště to tady vypadá minimálně na mistrovství světa...
16:55
Humpolák teď řádí v útoku, ale míčku se do branky nechtělo, tak se tam podíval po zádech aspoň sám
15:50
Vácha v brejku zapomněl zapnout forsáž
14:45
Novotný ukázal své pevné tělo, vyrotoval jak létající talíř, ale dobrá střela v brance neskončila
13:33
Pitbullové v roli chodovsko traverzovských fanoušků, Prokop vyslyšel nabídku a v klidu a nerušeně vymetl pavoučka z růžku
13:22
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Jan Prokop, asistoval Teodor Jarý (2:3).
11:11
V tento magický čas se rozevřel vesmír a trhlinou v časoprostoru se Mrázek s Vobořilem obořili na chodovského golmana, ale míček jen nafackoval gólmanovi, do branky ještě nějaký ten decimetr chyběl
09:00
Z obou stran přesilovky zatím bez koření florbalu
06:59
I kolínským hráčům se zachtělo ochutnat přátelskou atmosféru trestné lavice
06:58
Vyloučen hráč Matouš Brož družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
06:45
Chodovská pětka drží míček jak klíště a přesilovka zatím tak nějak nepřesilovka
05:42
Vyloučen hráč Jan Puchalský družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za vražení zády.
05:42
Další zlobivý chlapec v odpočívárně
05:15
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Jan Čarnogurský bez asistence (1:3).
05:15
Čarnogurský čenokněžkík vyvolal kouzlo ohnivého ještěra a skóruje
04:24
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Teodor Jarý, asistoval Jan Prokop (1:2).
04:24
Kolínská přesilovková taktika je velmi odvážná, prostě hlavně když padaj góly
04:05
Vyloučen hráč Tomáš Kodada družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za sekání.
04:05
První zlobivý chlapec si jde odpočinout na trestnou
03:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Šimon Mlynář bez asistence (0:2).
03:44
Šimon Mlynář byl tak nějak proti chodovské taktice a prostě dal gól
02:54
Chodov mlsně skáče radostí, že nahrávka do rohu a zpětná nahrávka je akce podle chuti trenérů... tak uvidíme, kolikrát tyhle taktické manévry dneska ještě uvidíme...
02:32
Mrázek zmrazil všechny na hřišti... i sebe v rohu
01:48
Chodov vystrkuje růžky a míček sviští z jedné strany na druhou, Lukáš Mareš se v bráně zatím také nenudí, dneska to na vybarvování omalovánek asi nebude
00:29
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Petr Novotný, asistoval Matouš Brož (0:1).