3:0
7:3
- : -

Panthers Praha - SK Florbal Benešov 13:4
3. Martin Mattes, 5. Karel Petrák, 5. Tomáš Mánek, 17. Matyáš Halász, 26. Karel Petrák, 29. Matyáš Halász, 31. Tomáš Mánek, 32. Jan Waldhauser, 33. Martin Mattes, 34. John Hodek, 37. Marco Lombino, 42. Martin Mattes, 45. John Hodek - 13. Marek Vachoušek, 31. Marek Vachoušek, 33. Tomáš Zeman, 34. Marek Vachoušek; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Daniel Brskovský ? - Roman Hašek ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 7:3;
45:00
44:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil John Hodek, asistoval Martin Mattes (13:4).
41:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Marco Lombino (12:4).
36:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino bez asistence (11:4).
35:49
Timeout SK Florbal Benešov
35:49
Vyloučen hráč Martin Mattes družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
33:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil John Hodek, asistoval Kryštof Malý (10:4).
33:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek bez asistence (9:4).
32:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Zeman, asistoval Marek Vachoušek (9:3).
32:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Zdeněk Prokůpek (9:2).
31:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Karel Petrák (8:2).
30:59
30:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Marco Lombino (7:1).
30:00
30:00
28:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matyáš Halász, asistoval David Mašát (6:1).
25:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jan Waldhauser (5:1).
16:34
15:00
15:00
12:18
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Miroslav Svoboda (3:1).
12:01
Vyloučen hráč Jakub Žiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
04:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval John Hodek (3:0).
04:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Zdeněk Prokůpek (2:0).
02:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Karel Petrák (1:0).
01:30
Vyloučen hráč Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Roman Hašek; hráči v poli: Marek Vachoušek, Jan Pavlíček, Vojtěch Pavlíček, Miroslav Svoboda, Albert Půlpán