3:3
2:5
- : -

IBK Kuřata Kladno - TJ Sokol Královské Vinohrady C 8:10
10. Ondřej Jaroš, 13. Tomáš Prchal, 13. Ondřej Jaroš, 16. Marek Šmolík, 18. Tomáš Prchal, 24. Tomáš Prchal, 33. Tomáš Prchal, 39. Ondřej Jaroš - 2. Jan Kapucián, 5. Jan Šimík, 21. Michal Zitko, 28. Jan Šimík, 29. Jan Kapucián, 31. Jan Svoboda, 32. Jan Šimík, 33. Michal Zitko, 45. Jan Svoboda, 45. Jan Kapucián; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 2 + Ondřej Jaroš OS + Ondřej Hrdlička ČK1 + 5:1; využití: 0:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Roman Šimáček ? - Tomáš Hájek ?; po třetinách: 3:2, 3:3, 2:5;
45:00
44:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Kapucián, asistoval Jan Svoboda (8:10).
44:56
Vyloučen hráč Ondřej Hrdlička družstva IBK Kuřata Kladno na 5 minut za nesportovní chování.
44:56
Vyloučen hráč Ondřej Hrdlička družstva IBK Kuřata Kladno do konce utkání.
44:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jan Šimík (8:9).
44:41
Vyloučen hráč Ondřej Jaroš družstva IBK Kuřata Kladno - osobní trest.
44:41
Vyloučen hráč Jonáš Křepelka družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
44:41
Vyloučen hráč Ondřej Jaroš družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
38:31
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Ondřej Jaroš, asistoval Jakub Krtička (8:8).
32:14
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Tomáš Prchal, asistoval Karel Libert (7:8).
32:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Michal Zitko, asistoval Jakub Vrzák (6:8).
31:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Šimík, asistoval Petr Blažej (6:7).
30:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Svoboda bez asistence (6:6).
30:00
30:00
28:57
27:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Šimík, asistoval Jan Svoboda (6:4).
23:13
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Tomáš Prchal, asistoval Ondřej Hrdlička (6:3).
20:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Michal Zitko, asistoval Jan Kapucián (5:3).
17:20
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Tomáš Prchal bez asistence (5:2).
15:59
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Marek Šmolík, asistoval Ondřej Jaroš (4:2).
15:00
15:00
12:41
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Ondřej Jaroš bez asistence (3:2).
12:21
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Tomáš Prchal, asistoval Jakub Řehoř (2:2).
11:36
Vyloučen hráč Jan Šimík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za bránění ve hře.
09:56
04:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Šimík bez asistence (0:2).
01:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Kapucián, asistoval Jan Otta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Michal Zitko, Jakub Vrzák, Gustav Ondrejčík, Martin Entlicher, Petr Blažej