3:3
3:2
- : -

TJ Stará Ves n/O Vosy - Z.F.K. Petrovice B 6:6
15. Martin Kašovský, 21. Tomáš Kratochvíl, 24. Martin Prokeš, 33. Roman Ochodek, 37. Jan Horák, 37. Otto Kubiš - 11. Vítězslav Růžička, 16. Jiří Mareš, 20. Martin Schulhauser, 25. Martin Schulhauser, 36. Jiří Mareš, 39. Vojtěch Mrkva; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Viktor Kubala; vyloučení: 1 + Matěj Jančák 5:3 + Daniel Olšák OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš David ? - Pavel Šuška ?; po třetinách: 0:1, 3:3, 3:2;
39:00
38:33
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vojtěch Mrkva bez asistence (6:6).
36:59
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Otto Kubiš, asistoval Martin Kašovský (6:5).
36:24
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Horák, asistoval Jan Duškevič (5:5).
35:35
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Vítězslav Růžička (4:5).
32:13
Vlastní branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Roman Ochodek (4:4).
26:00
26:00
24:32
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Marek Cihelka (3:4).
23:52
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Martin Prokeš, asistoval Jiří Ševčík (3:3).
22:18
Vyloučen hráč Matěj Jančák družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 5 minut za hrubost.
22:18
Vyloučen hráč Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
22:18
Vyloučen hráč Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost.
22:18
Vyloučen hráč Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B - osobní trest.
20:55
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Petr Rogowski (2:3).
19:05
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser bez asistence (1:3).
15:30
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Karel Šamonil (1:2).
14:18
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Martin Kašovský, asistoval Vojtěch Hranický (1:1).
13:38
Vyloučen hráč Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
10:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička bez asistence (0:1).
05:26
Vyloučen hráč Vojtěch Hranický družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice B:
00:00
Line-up domácích TJ Stará Ves n/O Vosy: brankář: Tomáš David; hráči v poli: Martin Prokeš, Jiří Ševčík, Petr Rogowski, Michal Prouza, Tomáš Kratochvíl