0:1
1:5
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Spartak Pelhřimov 1:6
26. Šárka Kudlová - 7. Vít Papež, 15. Daniel Žluč, 20. Jiří Vlach, 20. Vít Papež, 23. Maxmilián Škoda, 23. Adam Koubský; rozhodčí: Ondřej Hromádka - Pavel Rous; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Fridrich ? - Sebastian Pavlas ?; po třetinách: 0:1, 1:5;
26:00
25:25
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Šárka Kudlová, asistoval Jan Holas (1:6).
22:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Adam Koubský, asistoval Maxmilián Škoda (0:6).
22:21
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Martin Sviták (0:5).
19:56
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vít Papež, asistoval Vojtěch Papež (0:4).
19:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jiří Vlach, asistoval Maxmilián Škoda (0:3).
18:36
Vyloučen hráč Adam Křepinský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Daniel Žluč, asistoval Vít Papež (0:2).
13:00
13:00
06:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hromádka a Pavel Rous.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: hráči v poli: Adam Koubský, Patrik Mynařík, Martin Sviták, Jiří Vlach, Maxmilián Škoda
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jakub Milichovský, Lukáš Mühlfait, Jan Holas, Adam Křepinský, Adam Schlaichert