0:1
2:1
- : -

ASK Lovosice - LFP - TJ Lokomotiva Louny 2:3
25. Tomáš Ultsch, 32. Ladislav Čermák - 7. Jan Polák, 14. Petr Kolovratník, 25. Jakub Hauf; rozhodčí: Jan Vacín - Lukáš Čech; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Jan Tlachna 9 - Tereza Kalousová 7; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:1;
36:00
Střely na bránu ve třetí třetině: Lovosice - 3, Louny - 5. Střely celkem: Lovosice - 9, Louny - 12.
36:00
35:46
Timeout ASK Lovosice - LFP
33:03
Timeout TJ Lokomotiva Louny
31:06
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ladislav Čermák bez asistence (2:3).
31:06
Veliký tlak přetavili domácí ve vstřelení branky. Obléhání brány trvalo dlouhou půl druhou minutu. Nakonec se od mantinelu vytočil Ladislav Čermák a po potáhnutí míčku na střed poslal míček nechytatelné do levého horního rohu.
24:48
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Hauf, asistoval Petr Kolovratník (1:3).
24:48
Radost domácím nevydržela moc dlouho. Ihned po buly se do útočení vrhly Louny. Ty využili chybu v obraně a Jakub Hauf u levé tyče neměl sebemenší problém se zasunutím míčku do odkryté části brány.
24:37
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch bez asistence (1:2).
24:37
Tomáš Ultsch pláchl obraně hostí a jeho zakončení k pravé tyči slavilo úspěch.
24:00
24:00
Střely na bránu ve druhé třetině: Lovosice - 2, Louny - 2.
Střely na bránu celkem: Lovosice - 6, Louny - 7.
24:00
23:20
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Louny neproměnil Jan Polák.
15:55
Vyloučen hráč Tomáš Borl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Petr Kolovratník, asistoval Jakub Hauf (0:2).
13:55
Obrana nechala na pravé straně příliš prostoru Petru Kolovratníkovi, který zakončením na vzdálenější tyč rozvlnil síťku za zády domácího brankáře.
12:00
12:00
Střely na bránu po první třetině: Lovosice - 4, Louny - 5.
12:00
09:12
Lovosičtí nedokázali zakončit v početní výhodě. Buď jim sklouzl míček při střele z čepele nebo byly jejich střelecké pokusy zblokovány. Hosté hrají v plném počtu.
07:12
Vyloučen hráč Jan Polák družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
06:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jakub Hauf (0:1).
06:21
Pokaženou rozehrávku domácích potrestal Jan Polák po sprintu přes celou délku hrací plochy. Při zakončení volil střelu k tyči, která prošla Tlachnovi pod rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vacín a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tereza Kalousová; hráči v poli: Tomáš Borl, Jiří Klokočník, Petr Kolovratník, Jakub Hauf, Jan Polák
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Jan Tlachna; hráči v poli: Tomáš Ultsch, Jaromír Mareš, Lukáš Roneš, Ladislav Čermák, Martin Pešta