0:1
1:4
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC Vipers Most 2:5
6. Josef Jupa, 25. Martin Dvořák - 24. Matěj Zienert, 25. Matěj Zienert, 36. Vojtěch Jandečka, 36. Matěj Zienert, 36. Václav Koubek; rozhodčí: Jan Vacín - David Scholz; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Petr Kyselka 16 - Matěj Chabr 19; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:4;
36:00
Střely ve třetí třetině: Litvínov - 3, Most - 11. Střely celkem: Litvínov - 21, Most - 21.
36:00
35:51
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Václav Koubek bez asistence (2:5).
35:34
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert z trestného střílení (2:4).
35:16
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Jandečka, asistoval Václav Koubek (2:3).
33:56
Nepříjemná situace pro trenéra domácích. Míček opustil hrací plochu a zamířil trenérovi do choulostivých míst. Jako správný trenér věděl, co v tu chvíli dělat - začal skákat na patách.
33:21
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
24:56
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert bez asistence (2:2).
24:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Rostislav Pleticha (2:1).
24:00
24:00
23:32
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Rostislav Pitek (1:1).
22:09
Vyloučen hráč Vojtěch Špecián družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
18:45
Vyloučen hráč Václav Ibl družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
17:17
Vyloučen hráč Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
15:38
Vyloučen hráč Jan Vokač družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
Střely ve druhé třetině: Litvínov - 8, Most - 6.
12:00
05:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Jupa, asistoval Jakub Raiminius (1:0).
01:51
Vyloučen hráč Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vacín a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Petr Kyselka; hráči v poli: Jakub Raiminius, Petr Vovesný, Rostislav Pleticha, Jan Langhammer, Michal Libecait