2:2
3:1
- : -

FBC Vipers Most - ASK Lovosice - LFP 6:4
11. Matyáš Gary Novák, 14. Matěj Zienert, 16. Vojtěch Jandečka, 31. Matěj Zienert, 35. Václav Koubek, 36. Matyáš Gary Novák - 5. Martin Pešta, 13. Adam Jelínek, 21. Martin Pešta, 25. Tomáš Ultsch; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Dan Zápotocký 15, Matěj Chabr 3 - Jan Tlachna 21; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:1;
36:00
35:36
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matyáš Gary Novák, asistoval Matěj Zienert (6:4).
34:46
Timeout ASK Lovosice - LFP
34:46
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Václav Koubek, asistoval Matěj Zienert (5:4).
33:42
Timeout FBC Vipers Most
30:47
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Václav Petržilka (4:4).
24:39
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Ladislav Čermák (3:4).
20:11
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Jan Pošík (3:3).
15:46
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP neproměnil Martin Pešta.
15:20
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Jandečka, asistoval Václav Koubek (3:2).
13:16
12:53
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Adam Jelínek, asistoval Tomáš Ultsch (1:2).
12:00
12:00
11:59
Střely na bránu po první třetině: Lovosice-6, Most-4
10:46
Vyloučen hráč Adam Jelínek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra na zemi.
10:33
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matyáš Gary Novák, asistoval Václav Koubek (1:1).
04:04
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Ladislav Čermák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jan Tlachna; hráči v poli: Tomáš Ultsch, Jaromír Mareš, Lukáš Roneš, Ladislav Čermák, Martin Pešta