1:1
1:3
- : -

FBC Hornets Praha B - FC Bučis Team B 2:8
16. Daniel Brát, 26. Jiří Teichman - 1. Lukáš Kotýnek, 4. Roman Buček, 8. Erik Papež, 9. Radek Jetleb, 16. Roman Buček, 27. Roman Buček, 29. Tomáš Jetleb, 35. Jakub Rohn; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Srba ? - Filip Matějů ?; po třetinách: 0:4, 1:1, 1:3;
36:00
34:10
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Jakub Rohn, asistoval Lukáš Komárek (2:8).
28:26
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Tomáš Jetleb, asistoval Jakub Rohn (2:7).
26:42
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Roman Buček, asistoval Erik Papež (2:6).
25:31
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Jiří Teichman, asistoval Jan Pikous (2:5).
24:00
24:00
15:55
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Daniel Brát, asistoval Marek Ryba (1:5).
15:43
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Roman Buček, asistoval Jan Snížek (0:5).
14:45
Vyloučen hráč Radek Jetleb družstva FC Bučis Team B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:16
Vyloučen hráč Jan Vichr družstva FBC Hornets Praha B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
08:51
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Radek Jetleb, asistoval Jan Snížek (0:4).
07:54
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Erik Papež, asistoval Jakub Rohn (0:3).
06:23
Vyloučen hráč Dominik Melíšek družstva FC Bučis Team B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:18
00:29
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Lukáš Kotýnek, asistoval Jan Snížek (0:1).