0:0
0:3
- : -

Florbal Jirkov - FbC Jazzmani Žatec 3:5
5. David Smutný, 9. David Petrásek, 10. David Smutný - 4. Adam Dvorský, 5. Samuel Pšenička, 28. Adam Dvorský, 34. Adam Dvorský, 35. Jiří Hanzlík; rozhodčí: Kamil Neuman - Jan Černý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jaroslav Levý 10, Jaroslav Levý 15 - Denis Ali 8, Denis Ali 4; po třetinách: 3:2, 0:0, 0:3;
36:00
34:52
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jiří Hanzlík, asistoval Adam Dvorský (3:5).
33:37
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Dvorský, asistoval Tomáš Kučera (3:4).
27:30
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Dvorský, asistoval Samuel Pšenička (3:3).
24:09
Vyloučen hráč Jan Vápeník družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:28
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Smutný, asistoval Jakub Kosnar (3:2).
08:08
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Petrásek, asistoval Filip Králíček (2:2).
04:52
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Samuel Pšenička, asistoval Matěj Hrádek (1:2).
04:29
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Smutný, asistoval Martin Košťálek (1:1).
03:05
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Dvorský, asistoval Matěj Hrádek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Neuman a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Michal Hotěk, Jan Vápeník, Ondřej Kuvík, Jan Říha, Jan Volráb
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Jaroslav Levý; hráči v poli: David Petrásek, Jakub Kosnar, Martin Košťálek, Filip Králíček, David Smutný