4:0
4:0
- : -

DDM Dynamo Teplice - FbC Jazzmani Žatec 10:1
13. Vojtěch Strejcovský, 14. Jiří Czerwenka, 27. Pavel Zeman, 28. Pavel Zeman, 30. Jiří Czerwenka, 30. Lukáš Kešner, 32. Jan Doležal, 34. Vojtěch Strejcovský, 36. Pavel Zeman, 44. Jiří Czerwenka - 15. Jan Bartoš; rozhodčí: Robert Kusek - David Scholz; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Ladislav Pavlištík ? - David Švátora ?; po třetinách: 2:1, 4:0, 4:0;
45:00
43:56
Vyloučen hráč Michal Miletín družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
43:27
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Jan Čermák (10:1).
40:40
Vyloučen hráč Josef Burda družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nesportovní chování.
40:40
Vyloučen hráč Jiří Günther družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
36:41
Vyloučen hráč Josef Burda družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hrubost.
36:41
Vyloučen hráč Jan Doležal družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:11
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Jiří Czerwenka (9:1).
33:00
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Petr Šnejdar (8:1).
31:14
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Petr Šnejdar (7:1).
30:00
30:00
29:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Pavel Zeman (6:1).
29:31
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Pavel Zeman (5:1).
27:59
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Jiří Günther (4:1).
26:36
15:00
15:00
14:53
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Bartoš bez asistence (2:1).
13:13
12:18
10:10
Vyloučen hráč Jan Polončík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za bránění ve hře.
07:27
Vyloučen hráč Pavel Zeman družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
05:07
Vyloučen hráč Lukáš Jánský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec:
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Ladislav Pavlištík; hráči v poli: Jan Čermák, Lukáš Kešner, Jiří Günther, Jiří Czerwenka, Pavel Zeman