2:1
1:1
- : -

FbC Jazzmani Žatec - FBC Šluknovsko Česká Lípa 3:2
7. Antonín Škvaro, 8. Jaroslav Dyrynk, 23. David Šůs - 9. Jan Drozd, 20. Marek Král; rozhodčí: Matěj Moravec - Ondřej Lovacký; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Adam Bolha ? - Miroslav Horváth ?; po třetinách: 2:1, 1:1;
24:00
22:50
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil David Šůs, asistoval Antonín Škvaro (3:2).
22:26
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
19:03
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Marek Král, asistoval Filip Cobl (2:2).
13:40
Vyloučen hráč Ondřej Knespl družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
08:08
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Drozd, asistoval Miroslav Horváth (2:1).
07:49
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jaroslav Dyrynk, asistoval Jan Bešík (2:0).
06:23
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Antonín Škvaro, asistoval David Šůs (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Moravec a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Matyáš Fanderlik, Martin Tejnor, Filip Cobl, Jan Vitvar, David Stanko