1:0
- : -
FBS Olomouc

FBC Vikings Kopřivnice - FBS Olomouc 1:1
40. Jakub Kostelník - 30. Šimon Borik; rozhodčí: Aleš Onderka - Josef Veselý; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Bartoň ? - Michal Kráčmar ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0;
45:00
40:18
Vyloučen hráč Jakub Strakoš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
39:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vít Buzek (1:1).
37:30
Vyloučen hráč David Kotek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
33:29
Vyloučen hráč Tomáš Gronych družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Šimon Borik, asistoval Pavel Matějů (0:1).
28:28
Vyloučen hráč Vojtěch Žáček družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
14:23
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
09:50
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
05:42
Vyloučen hráč Tomáš Prchla družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
05:27
Vyloučen hráč Jan Goršanov družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Josef Veselý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc:
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Daniel Žabenský, Jan Monsport, Jakub Kostelník, Tomáš Janek, Vít Buzek