1:3
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - 1. MVIL Ostrava 6:8
7. Dušan Soušek, 20. Šimon Borik, 22. David Kotek, 28. Tomáš Skoupil, 29. Jakub Mynář, 37. Jakub Mynář - 1. Jan Kratochvil, 4. Matěj Sokol, 16. Jan Kratochvil, 24. Jan Kratochvil, 25. Martin Adámek, 36. Jan Kratochvil, 39. Matěj Sokol, 44. Jakub Mechel; rozhodčí: Martin Cieslar - Michal Heczko; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Michal Kráčmar ? - Vojtěch Ferenčák ?; po třetinách: 1:2, 4:3, 1:3;
45:00
43:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jakub Mechel, asistoval Jan Lacina (6:8).
42:00
Vyloučen hráč Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:09
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol bez asistence (6:7).
36:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář bez asistence (6:6).
35:58
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kratochvil, asistoval Tomáš Nečesaný (5:6).
30:00
30:00
28:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář, asistoval Jindřich Bernard (5:5).
27:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Šimon Borik (4:5).
26:41
Vyloučen hráč Jakub Mechel družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:38
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Martin Adámek, asistoval Jan Kratochvil (3:5).
23:49
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kratochvil bez asistence (3:4).
21:37
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil David Kotek, asistoval Vojtěch Sedlák (3:3).
19:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Šimon Borik, asistoval Tomáš Hanák (2:3).
15:14
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kratochvil, asistoval Matyáš Vašňovský (1:3).
15:00
15:00
09:36
Vyloučen hráč Tomáš Gronych družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
06:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dušan Soušek, asistoval Tomáš Prchla (1:2).
03:05
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Karel Skupník (0:2).
00:20
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kratochvil, asistoval Jakub Mechel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Cieslar a Michal Heczko.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava: brankář: Vojtěch Ferenčák; hráči v poli: Jan Lacina, Martin Adámek, Jan Kratochvil, Matěj Sokol, Šimon Kouba