0:3
2:1
- : -

Florbal Chomutov B - ASK Lovosice - LFP 3:5
12. Matyáš Rauscher, 25. Matyáš Rauscher, 28. Martin Jeníček - 8. Ondřej Holubář, 19. Marek Matuška, 20. Jaromír Mareš, 23. Martin Pešta, 26. Martin Pešta; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Petr Kala -1, Petr Kala 2, Petr Kala 4 - Jan Tlachna 0, Jan Tlachna 3, Jan Tlachna 2; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:1;
36:00
35:53
Timeout Florbal Chomutov B
34:44
Timeout ASK Lovosice - LFP
27:20
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Martin Jeníček, asistoval Matyáš Rauscher (3:5).
27:20
Vyloučen hráč Martin Jeníček družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování.
25:14
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Jan Pošík (2:5).
24:21
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Martin Jeníček (2:4).
23:19
Vyloučen hráč Stanislav Šloser družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Ladislav Čermák (1:4).
19:07
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jaromír Mareš, asistoval Martin Pešta (1:3).
18:17
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Marek Matuška, asistoval Ladislav Čermák (1:2).
13:51
Vyloučen hráč Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:41
Vyloučen hráč Tomáš Ultsch družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za vražení zády.
12:00
12:00
12:00
12:00
11:18
07:47
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Holubář (0:1).
05:31
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jan Tlachna; hráči v poli: Tomáš Ultsch, Jaromír Mareš, Martin Pešta, Ladislav Čermák, Marek Matuška