0:2
2:5
- : -

FBC Spartak Bílovec - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:9
6. Václav Richtár, 29. Václav Richtár, 35. Tomáš Abík - 4. Daniel Chatrný, 7. Daniel Chatrný, 18. Lukáš Pobořil, 23. Daniel Chatrný, 27. David Slončík, 30. Šimon Bartoš, 32. Maxim Grega, 34. Adam Mikoláš, 35. Matěj Přindiš; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Klepáček ? - Matěj Prašivka ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:5;
36:00
34:55
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Tomáš Abík bez asistence (3:9).
34:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matěj Přindiš, asistoval Šimon Bartoš (2:9).
33:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Šimon Bartoš (2:8).
32:15
Vyloučen hráč Tomáš Friedrich družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
31:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Maxim Grega, asistoval David Slončík (2:7).
29:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Bartoš, asistoval Adam Mikoláš (2:6).
28:53
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Václav Richtár, asistoval Daniel Závorka (2:5).
26:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil David Slončík, asistoval Maxim Grega (1:5).
24:00
24:00
23:41
Vyloučen hráč Šimon Bartoš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Adam Mikoláš (1:4).
18:38
Vyloučen hráč Richard Pum družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
17:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Šimon Bartoš (1:3).
12:00
12:00
06:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Petr Sova (1:2).
05:58
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Václav Richtár, asistoval Adam Richtár (1:1).
03:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Bartoš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: Adam Mikoláš, Lukáš Pobořil, Petr Sova, Daniel Chatrný, Šimon Bartoš