2:1
0:4
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Tatran Střešovice 3:7
11. Eliška Malíková, 13. Eliška Malíková, 21. Nicol Hyková - 6. Adéla Šipošová, 9. Adéla Haaszová, 20. Mariana Býčková, 25. Anežka Herešová, 28. Mariana Býčková, 35. Barbora Břešťálová, 36. Adéla Haaszová; rozhodčí: Mariia Zimina - Michal Lipinský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Nikola Nosková ? - Eliška Rojíčková ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:4;
36:00
35:44
Timeout Tatran Střešovice
35:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adéla Haaszová, asistoval Barbora Lovíšková (3:7).
35:44
Hráčky Tatranu už jen kosmeticky upravují skóre a trenér si bere Time-out (16 vteřin do konce)...
34:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Anežka Pěnkavová (3:6).
34:15
Břešťálová pohodlně zvyšuje, Nosková nic neviděla.
33:30
Střela Ronovské vysoko nad.
27:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Anežka Pěnkavová (3:5).
27:10
Tatran zařadil vyšší rychlostní stupeň, Zebry nestíhají a inkasují.
26:27
Šermovačka kolem brány Noskové, ovšem nic z toho.
24:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anežka Herešová, asistoval Anežka Pěnkavová (3:4).
24:19
Herešová nekompromisní střelou pod víko překonala Noskovou a posílá Tatran do vedení.
24:00
24:00
23:56
Opakovaný zákrok Noskové zařídil že jdou týmy do šaten za nerozhodného stavu.
22:25
Tatran opět tlačí ale Zebry statečně odolávají.
20:34
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nicol Hyková, asistoval Leontýna Káralová (3:3).
20:34
Domácí se nevzdávají a vzápětí po krásné akci srovnávají.
19:50
Křečková opět míří vysoko nad, takhle už zahodila několikátou šanci...
19:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Kateřina Fousová (2:3).
18:16
Vyloučen hráč Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:16
Domácí Bulvová se nechala lacině vyloučit a hosté mají přesilovku.
16:40
Trenérovi domácích už se evidentně povedlo probudit hráčky, které zaspali podstatnou část první třetiny.
15:50
Aktuálně jsou lepším týmem Zebry, doufejme že jim to vydrží...
14:59
Hra se přelívá nahoru a dolů, z hráček jsou cítit emoce, ani jedna strana nechce inkasovat.
14:00
Tatranu se vyrovnané skóre nelíbí začali více tlačit na obranu Zeber.
12:44
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Veronika Křečková (2:2).
12:30
Domácím se podařilo přenést hru na polovinu soupeře a po střele ze středu je srovnáno.
12:00
12:00
1. část nabídla zajímavý florbal a ikdyž na hřišti to nevypadá, rozdíl ve skóre tak markantní není.Uvidíme jak bude drama pokraačovat ve 2. části.
12:00
10:21
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Adéla Šipošová (1:2).
10:10
90% hry se odehrává kolem branky Noskové, až teď se domácí dostali do protiútoku a je z toho GÓÓÓÓL.
09:14
Trenér domácích se evidentně snaží probudit ve svých svěřenkyních ofenzivního ducha, tak uvidíme s jakým úspěchem...
08:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adéla Haaszová, asistoval Adéla Bořilová (0:2).
07:20
Fišerová váhá s rozehrávkou a byla zatlačena na mantinel.
05:01
Vlastní branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Adéla Šipošová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Mariia Zimina a Michal Lipinský.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Adélka Skořepová, Adéla Šipošová, Karolína Bulvová, Veronika Křečková, Eliška Malíková