0:1
3:5
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Chomutov 4:10
10. Radek Hanák, 42. Lukáš Froněk, 52. Lukáš Froněk, 56. David Štěpka - 8. Lukáš Fiala, 12. Petr Linc, 12. Vojtěch Semerád, 20. Jiří Šafařovský, 40. Tadeáš Melíšek, 52. Lukáš Fiala, 53. Lukáš Fiala, 58. Ondřej Bejček, 58. Tadeáš Melíšek, 60. Ondřej Kopp; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:5 + Adam Stibor (CHM) 5; využití: 1:2; diváků: 83; zásahy brankářů: Radek Kulhan 15 - Jan Vlček 32; po třetinách: 1:4, 0:1, 3:5;
60:00
59:59
Střely 3. třetiny: domácí- 11, hosté- 8.
59:59
Komentář trenéra hostů Jakuba Šimka: Hráči první třetinu plnili taktiku, kterou jsme si před zápasem řekli. V druhé třetině jsme povolili uzdu emocím a některé momenty jsme řešili zbrkle a nechali se i zbytečně vylučovat. Třetí část jsme svou bojovností a týmovostí odmakali a zaslouženě zápas dovedli do vítězství. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: Hrozný vstup do zápasu, který určil ráz celého utkání, vyhořeli jsme v přesilovkách a tam se zápas definitivně rozhodl. Chomutov vyhrál zaslouženě.
59:43
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
59:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Ondřej Bejček (4:10).
57:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Jakub Štěrba (4:9).
57:50
Kulhan doběhl do brány později a Brožka přestřelil Melíšek dal gol.
57:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček bez asistence (4:8).
57:09
Štírům se hra v šesti nevyplatila a Bejček dovedl míček do branky.
55:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Štěpka, asistoval Ondřej Havelka (4:7).
55:03
Štěpka využil přesilové hry a zandal další gol.
54:28
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
53:42
Linc získal míček, ale neměl komu nahrát,
52:55
Dneska jsou hlasitější fanoušci Chomutova.
52:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Ondřej Kopp (3:7).
51:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Radek Hanák (3:6).
51:16
Froněk ovládl hru a dal přesnou střelu, až se zavlnila síťka.
51:05
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
51:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Ondřej Halej (2:6).
50:33
Hra se hraje z jedné strany na druhou.
47:50
Štěpka se pěkně vytočil z rozehrávky, ale střela šla nad bránu.
45:02
Froněk měl další šanci, ale střela letěla velký kus od brány.
42:13
Štíři začínají mít více šancí.
41:00
41:00
Golman sice zabránil tělem, ale Froněk míček nadzvedl a síťka se zavlnila.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny pro Chomutov.
40:00
40:00
39:59
Střely 2. třetiny: domácí- 19, hosté- 7.
39:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Ondřej Bejček (1:5).
39:27
I když hraje Chomutov v oslabení, tak mají více šancí, ze které padl i gol.
39:08
Malého střelu vychytala helma golmana.
36:56
Štírkská přesilovka vypadá tak, že se stejně na míčku drží více Chomutov.
34:55
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Chomutov na 5 minut za hrubost.
33:20
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
32:23
Žádná z mnoha střel na bránu, tam od Štířů nepadla.
30:48
Hanák měl další krásnou šanci, ale zase nám zvoní jenom tyčka.
29:46
Jakub Štěrba dal skoro gol, ale Kulhan to vychytal asi centimetr od čáry.
27:46
Chomutov se i v oslabení dostal ke střele a málem padnul další gol, ale Kulhan vychytal.
27:19
Štíři teď mají šanci srovnat trochu stav utkání.
27:15
Vyloučen hráč Adam Smetana družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:49
Štíři začínají více napadat Chomutov, ale ten se i tak více drží na míčku.
21:26
Štíři se snaží co nejvíce střílet, ale všechny střely buď letěly vedle a nebo byly zblokované.
20:24
I Štíři dnes vyzkouší přesilovou hru.
20:23
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
19:23
Teď to chvíli mezi dvěma hráči spíš vypadalo jako taneční duet než florbal.
19:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Petr Linc (1:4).
17:21
Škoda, Hejplík dal přesnou přihrávku Matějčkovi, ale ten se rozpřáhl na prázdno a ztratil míček.
15:12
Tomšíčkova střela zablokovaná.
14:01
Hráči se nám nějak často válí po zemi, tak doufejme, že se dnes obejdeme bez zranění.
11:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Adam Stibor (1:3).
11:54
Chomutov využil další přesilové hry a míček proklouzl Kulhanovi pod nohou.
11:29
Vyloučen hráč Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
11:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Jiří Šafařovský (1:2).
09:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Ondřej Havelka (1:1).
08:52
Hejplíkova dlouhá střela už byla málem v bráně.
07:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Ondřej Bejček (0:1).
07:00
Brožek zabránil jistému golu.
06:12
Chomutov jako první dnes zkusí přesilovku.
06:11
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
03:20
Kučerovo střela si nenašla volný prostr a byla zablokovaná.
02:16
Chomutoov začíná vytvářet velký tlak a už nám cinkla i tyčka.
00:01
Úvodní bule 1. třeliny pro Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Erik Štěrba, Tadeáš Melíšek
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Tomáš Brožek, David Štěpka, Michal Matějček, Lukáš Malý