0:0
2:1
- : -

FBC Vipers Most - Florbal Teplice B 3:1
2. Daniel Rybář, 31. Pavel Drtina, 42. Martin Oulík - 43. Tomáš Weiss; rozhodčí: Robert Kusek - Ondřej Hrubý; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Petrov ? - Daniel Weiss ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 2:1;
45:00
43:29
Vyloučen hráč Petr Michálek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
42:26
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Tomáš Weiss, asistoval Pavel Váňa (3:1).
41:34
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Martin Oulík, asistoval Petr Havej (3:0).
40:58
Timeout Florbal Teplice B
38:14
Vyloučen hráč Pavel Váňa družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za sekání.
34:10
Vyloučen hráč Adam Křivánek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
30:22
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Pavel Drtina, asistoval Daniel Janásek (2:0).
30:00
30:00
24:35
Vyloučen hráč Daniel Rybář družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:59
Vyloučen hráč Adam Křivánek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
12:59
Vyloučen hráč Tomáš Langer družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za nesportovní chování.
08:22
Vyloučen hráč Jan Zahn družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:23
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Daniel Rybář, asistoval Martin Horák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice B: brankář: Daniel Weiss; hráči v poli: Dan Becher, Pavel Váňa, Patrik Hanauer, Tomáš Langer, Daniel Marek