0:6
0:5
- : -

Florbal Ústí B - 1. FBC DDM Děčín IV 0:14
4. Lukáš Vlček, 6. Lukáš Vlček, 10. Lukáš Vlček, 15. Jan Bräuer, 15. Zdeněk Martinec, 21. Michal Záruba, 22. Jan Bräuer, 23. Zdeněk Martinec, 23. Jakub Žáček, 26. Michal Záruba, 28. Michal Záruba, 29. Zdeněk Martinec, 32. Lukáš Vlček, 35. Simeon Trapani; rozhodčí: Kamil Neuman - Jan Černý; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Matějka -3, Vojtěch Matějka 6, Vojtěch Matějka 2 - Jan Drobný 10, Jan Drobný 5, Jan Drobný 15; po třetinách: 0:3, 0:6, 0:5;
36:00
34:10
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Simeon Trapani, asistoval Michal Záruba (0:14).
31:04
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Martin Horn (0:13).
30:51
Vyloučen hráč Filip Šifalda družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
28:10
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Zdeněk Martinec, asistoval Michal Záruba (0:12).
27:22
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Lukáš Vlček (0:11).
25:16
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Zdeněk Martinec (0:10).
22:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jakub Žáček bez asistence (0:9).
22:03
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Zdeněk Martinec, asistoval Martin Horn (0:8).
22:01
Vyloučen hráč Vilém Hanke družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:01
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Patrik Bejšovec (0:7).
20:31
14:58
14:21
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer bez asistence (0:4).
12:00
12:00
12:00
12:00
09:20
05:38
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Zdeněk Martinec (0:2).
03:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Neuman a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Vojtěch Matějka; hráči v poli: Karel Hais, Vojtěch Štěpán, Filip Šifalda, Michal Arnold, Jaroslav Folk