1:7
1:2
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FB Hurrican Karlovy Vary 3:14
9. Adam Hašek, 22. Jiří Čížek, 36. Matouš Bešta - 1. Jiří Mutínský, 3. Jiří Mutínský, 6. Jiří Mutínský, 10. Tomáš Zdeněk, 12. Jiří Mutínský, 13. Jiří Mutínský, 17. Jiří Mutínský, 18. Jiří Mutínský, 18. Jiří Šťovíček, 19. Tomáš Riedl, 21. Jan Skopový, 24. Jan Skopový, 27. Jiří Mutínský, 35. Jiří Mutínský; rozhodčí: Pavel Stuš - Jana Vostrá; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Jirkovský 14 - Ondřej Strnad 11; po třetinách: 1:5, 1:7, 1:2;
36:00
35:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Matouš Bešta, asistoval Patrik Med (3:14).
34:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Arťom Ňorba (2:14).
28:23
Vyloučen hráč Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
26:42
24:00
24:00
23:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Skopový, asistoval Tomáš Zdeněk (2:12).
21:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jiří Čížek bez asistence (2:11).
20:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Skopový, asistoval Arťom Ňorba (1:11).
18:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Riedl, asistoval Matěj Korbel (1:10).
17:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček z trestného střílení (1:9).
17:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Skopový (1:8).
16:01
12:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Tom Schöniger (1:6).
12:00
12:00
11:45
09:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Zdeněk, asistoval Jan Skopový (1:4).
09:27
Vyloučen hráč Šimon Jonáš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:09
Vyloučen hráč Jan Pelikán družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
08:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Adam Hašek, asistoval Jan Huleš (1:3).
05:12
02:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský bez asistence (0:2).
00:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Jana Vostrá.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Jakub Jirkovský; hráči v poli: Jan Huleš, Matouš Bešta, Jiří Čížek, Ondřej Ježek, Patrik Med