3:1
2:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FBC RAMOS ROKYCANY 7:2
7. Matouš Bešta, 8. Jiří Čížek, 14. Matouš Bešta, 20. Jan Huleš, 23. Vratislav Polívka, 28. Martin Štrunc, 28. Vratislav Polívka - 23. Lukáš Šůcha, 33. Richard Bastl; rozhodčí: Pavel Stuš - Jana Vostrá; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Trnka 8 - Matěj Urban 17; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:1;
36:00
32:38
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Richard Bastl bez asistence (7:2).
27:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Vratislav Polívka, asistoval Filip Frank (7:1).
27:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Martin Štrunc, asistoval Ondřej Hlinovský (6:1).
24:00
24:00
22:25
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Lukáš Šůcha, asistoval Richard Bastl (5:1).
22:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Vratislav Polívka, asistoval Jáchym Prošek (5:0).
19:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jan Huleš, asistoval Jan Svoboda (4:0).
15:50
Vyloučen hráč Lukáš Janeček družstva FBC RAMOS ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Matouš Bešta, asistoval Patrik Med (3:0).
12:00
12:00
07:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jiří Čížek, asistoval Jan Bílý (2:0).
06:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Matouš Bešta, asistoval Jan Huleš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Jana Vostrá.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC RAMOS ROKYCANY:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Matěj Trnka; hráči v poli: Jiří Čížek, Ondřej Ježek, Matouš Bešta, Patrik Med, Jan Huleš