1:0
3:4
- : -

FbK Horní Suchá - FBC Vikings Kopřivnice 5:7
6. Lukáš Šurik, 17. Nikolas Urbančík, 43. Jan Kudělka, 44. Nikolas Urbančík, 44. Lukáš Šurik - 4. Vojtěch Žáček, 9. Tomáš Janek, 10. Jakub Kostelník, 33. Jiří Menzel, 35. Tomáš Janek, 38. Jakub Kostelník, 41. Jakub Kostelník; rozhodčí: Aleš Onderka - Josef Veselý; vyloučení: 6:5; využití: 0:4; zásahy brankářů: Richard Šereda ? - Jan Bartoň ?, Vít Ohera ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 3:4;
43:34
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Šurik, asistoval Ondřej Hašek (5:7).
43:24
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Nikolas Urbančík, asistoval Lukáš Šurik (4:7).
42:29
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Kudělka z trestného střílení (3:7).
40:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Tomáš Janek (2:7).
40:10
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Ohera družstva FBC Vikings Kopřivnice
39:29
Vyloučen hráč Jakub Strakoš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
38:57
Vyloučen hráč Ondřej Hašek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
37:45
34:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jakub Kostelník (2:5).
33:00
Vyloučen hráč Lukáš Šurik družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
32:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Menzel, asistoval Vít Buzek (2:4).
30:00
30:00
28:31
Vyloučen hráč Daniel Žabenský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
22:32
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
19:42
Vyloučen hráč Jiří Menzel družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:26
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Nikolas Urbančík, asistoval Michael Mrózek (2:3).
15:00
15:00
12:18
Vyloučen hráč Daniel Žabenský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
10:51
Vyloučen hráč Adrián Böhm družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
10:51
09:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vojtěch Žáček (1:3).
08:31
07:47
Vyloučen hráč Tomáš Večerka družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
05:58
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Šurik, asistoval Michael Mrózek (1:1).
03:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Žáček, asistoval Daniel Žabenský (0:1).
02:49
Vyloučen hráč Adrián Böhm družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Josef Veselý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Daniel Žabenský, Tomáš Janek, Vít Buzek, Jakub Kostelník, Vojtěch Žáček