1:3
0:4
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B 1:7
21. Albert Ranostaj - 24. Michal Šubert, 27. Tomáš Magera, 28. Filip Šubert, 35. Dalibor Baláš, 39. Šimon Soukup, 41. Adam Gábor, 44. Ondřej Murín; rozhodčí: Filip Plíhal - Marek Klečka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Daněk ? - Ivo Sikora ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 0:4;
45:00
43:50
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
43:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Ondřej Murín, asistoval Michal Šubert (1:7).
40:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Adam Gábor, asistoval David Malík (1:6).
38:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Šimon Soukup, asistoval Michal Šubert (1:5).
34:36
Vyloučen hráč Tomáš Magera družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za blokování hokejky.
34:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Dalibor Baláš, asistoval Michal Šubert (1:4).
32:32
Vyloučen hráč Adam Gábor družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Filip Šubert, asistoval Tomáš Magera (1:3).
26:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Tomáš Magera bez asistence (1:2).
23:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Michal Šubert, asistoval Dalibor Baláš (1:1).
20:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Albert Ranostaj, asistoval Jakub Kelemen (1:0).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Plíhal a Marek Klečka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Ondřej Murín, Dalibor Baláš, Filip Šubert, Martin Kašík, Šimon Soukup