3:2
0:3
- : -

FBC Mohelnice B - IBK Bisons Přerov 4:7
8. David Nejezchleba, 18. Martin Nitsche, 20. Jakub Rýznar, 20. Jiří Nitka - 7. Jakub Grigárek, 9. Vítězslav Petřík, 21. Stanislav Škorík, 22. Tomáš Jančařík, 29. Vítězslav Petřík, 39. Daniel Cagášek, 39. Ondřej Šmotek; rozhodčí: Stanislav Kosek - Vojtěch Blana; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Havelka ? - David Pečinka ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 0:3;
39:00
38:56
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Ondřej Šmotek bez asistence (4:7).
38:50
Vyloučen hráč Vítězslav Petřík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:29
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Daniel Cagášek bez asistence (4:6).
38:29
Daniel Cagášek zřejmě svým gólem rozhoduje zápas ve prospěch IBK Bisons Přerov, který půl minuty před koncem vede 6:4.
36:00
Zápas graduje a jde to znát i na nervech hráčů z obou týmů, jsme svědky několika po sobě jdoucích vyloučení a ofenzivní hry obou týmů, které chtějí strhnout zápas na svoji stranu.
34:47
Vyloučen hráč Jiří Netočný družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
32:25
Vyloučen hráč Tomáš Berka družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:25
Vyloučen hráč Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za hrubost.
28:53
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Vítězslav Petřík, asistoval Marek Havlíček (4:5).
28:53
Hráč Bizonů Petřík střílí krásný gól zády k brance a dostává svůj tým do vedení.
26:00
26:00
25:45
Vysoká hůl hráče z Mohelnice = standartka pro Přerov.
21:10
A jsme na začátku..
21:07
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Tomáš Jančařík, asistoval Daniel Cagášek (4:4).
20:40
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Stanislav Škorík, asistoval Jakub Grigárek (4:3).
20:40
Bizoni snižují na 3:4 a moje slova o exhibici jdou do větru.
20:00
A je to 4:2, odvážný fanoušek stojí s ručníkem u mantinelu a rozhoduje se, zda ukončit zápas dřív než se Mohelničtí hráči rozjedou k exhibici.
19:46
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Jiří Nitka, asistoval Josef Dočekal (4:2).
19:18
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Jakub Rýznar, asistoval Tomáš Novotný (3:2).
19:18
Mohelnice v krátkém sledu střílí druhý gól a otáčí skóre zápasu ve svůj prospěch na 3:2. Zatím se nenudíme.
18:45
Na telefonu máme paní Františku Čížkovou z módní policie Blesku. Hráče z Přerova chválí za slušivý kompletek, ke kterému krásně nadčasově ladí černé štulpny-ohodnoceno známkou 1-. Hráči z Mohelnice dle slov samozvané odbornice mají naopak pěkné futuristické proužkování dresu za které taktéž uděluji slušivou známku 1-.
17:48
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Martin Nitsche, asistoval David Nejezchleba (2:2).
13:00
13:00
12:50
První třetina druhého utkání dnešního dne nám přinesla ofenzivní florbal z obou stran.Všech 8 diváků dnes rozhodně nemusí litovat, že si v sobotu ráno přivstali na tento zápas.
09:00
Zdravíme fanoušky dobrého florbalu ještě jednou, tady přímo z komentátorského stanoviště z haly ZŠ Vítězná,máme polojasné dopoledne, při příjemných 8 °C a vlhkosti 83 %. Stav pro hosty 2:1.
08:54
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Vítězslav Petřík, asistoval Jakub Grigárek (1:2).
07:39
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil David Nejezchleba, asistoval Tomáš Novotný (1:1).
07:39
Hosté se dlouho z vedení neradovali a Mohelnice srovnává na 1:1.
06:55
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Jakub Grigárek, asistoval Stanislav Škorík (0:1).
06:55
První šanci Bizonů ještě vyškrábl domácí gólman na mantinel, ovšem na další střelu již neměl nárok a skóre se mění. 0:1 pro hosty.
04:33
Efektivní kombinace Mohelnice při standartce byla neefektivní.
03:13
Další střela Mohelnice, ale gólman Bizonů vytáhl další skvělý zákrok.
01:00
V druhém dnešním utkání sledujeme třetí tým tabulky IBK Bisons Přerov proti poslednímu mužstvu tabulky FBC Mohelnice B. Uvidíme tedy souboj Davida proti Goliáši.