0:0
0:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - Fbc Excalibur Šternberk 2:4
4. Ondřej Murín, 9. Adam Gábor - 4. Jan Večerka, 13. Petr Bahounek, 33. Miroslav Školut, 45. Jindřich Novák; rozhodčí: Dominik Pustówka - Marek Klečka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Lukáč ?, Vít Lukáč ?, Ivo Sikora ? - Jan Vorálek ?; po třetinách: 2:2, 0:0, 0:2;
45:00
44:39
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jindřich Novák bez asistence (2:4).
43:52
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
38:02
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Lukáč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
38:02
Střídání brankáře. Nový brankář Ivo Sikora družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
32:39
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Miroslav Školut, asistoval Jindřich Novák (2:3).
30:00
30:00
25:53
Vyloučen hráč Jindřich Novák družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
15:05
Vyloučen hráč David Kalač družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
12:23
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Petr Bahounek, asistoval David Kalač (2:2).
08:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Adam Gábor, asistoval Martin Kašík (2:1).
03:52
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Petr Bahounek (1:1).
03:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Ondřej Murín, asistoval Martin Kašík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Marek Klečka.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Excalibur Šternberk: brankář: Jan Vorálek; hráči v poli: Jindřich Novák, Roman Fiala, Petr Bahounek, Jan Večerka, David Kalač
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Martin Kašík, Ondřej Murín, Dalibor Baláš, Filip Šubert, Šimon Soukup